Tipy na cool dárek ke kulatým narozeninám

eppi šperky

Narozeniny patří vedle Vánoc k nejoblíbenějším dním v roce a nezáleží, jestli je vám pět nebo šedesát. Den, kdy jste se narodili, patří pouze vám. V ten moment dochází ve vašich životech ke zlomu, jste o krok blíž vstupu na základní školu, přihlášce na vysokou, dospělosti, důchodu – cokoliv vás jen napadne. O narozeninách očekáváte, že budete středem pozornosti, že vaše rodina a přátelé si na vás vzpomenou s drobným dárkem anebo malou pozorností. Že vám zavolají a popřejí, že vám pošlou přáníčko.

Kulaté narozeniny – významný předěl

Když jste dítě, každé narozeniny pro vás představují obrovskou a dlouho očekávanou změnu. Ale když dospějete, více pozornosti věnujete spíše půlkulatým a kulatým narozeninám. Čas vám přece jen utíká rychleji a občas máte pocit, že neděláte nic jiného, než že slavíte různé svátky a svoje narozeniny. Soustředíte se proto spíše na 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90. a 100. výročí narození.

Proč darovat šperk?

  • Hodnota: Ke kulatým narozeninám určitě potěšíte kvalitním šperkem. Krabičku se zlatými náušnicemi můžete odkázat dceři či vnučce, které z nich budou jistě mít radost. Samozřejmě, vám rozzáří oči i zájezd na Kubu, ale klenot se nepřestane třpytit, kdežto vzpomínky vyblednou, jídlo se sní a květiny uvadnou. Příjemným bonusem je i fakt, že hodnota jakostního perlového náhrdelníku, diamantové brože nebo safírového náramku se bude pouze zvyšovat.
  • Odolnost: Dáváte a dostáváte rádi oblečení a doplňky? Pak jistě víte, že halenky i džíny se onosí, lodičky prošoupou a odřou, knoflíky odpadnou, švy se rozpárají. U prstýnku ze zlata či platiny se musíte obávat pouze ztráty či krádeže. Klenot při správné péči a skladování odolá zubu času a těšit se z něj budou moci vaši potomci i za sto let.
  • Skladnost: Šperk zpravidla bývá propracovaná drobnost z drahého kovu, která se vejde do malé sametové krabičky či nevelké přihrádky ve šperkovnici. Můžete proto každé kulatiny ozvláštnit blyštivým dárečkem, aniž by si obdarovávaná stěžovala, že už má přeplněný byt a neví, kam s tím. Pokud přesně odhadnete vkus té, již chcete potěšit, buďte si jistí, že smaragdový přívěsek nebude spokojeně odpočívat v boxu, ale bude neustále hrdě nošen.
  • Paráda: Všechny ženy se rády zdobí. Zbožňují třpyt a lesk své sbírky šperků, s oblibou se jí kochají a se šťastným výrazem v očích vymýšlí, jestli se ráno ozdobí perličkovými náušnicemi, nebo jestli sáhnou spíše po těch olivínových. Zaměřte se proto na typ klenotů, které obdarovávaná upřednostňuje. Zjistěte si, jestli se jí líbí decentní nebo extravagantní kousky, které drahokamy ji nabíjí pozitivní energií a co bude trefou do černého.
  • Luxus: Klenot představuje dárek, který vybočuje z každodenní rutiny. Sadu nožů k významnému životnímu výročí zpravidla nedáváte, pokud se nejedná o vášnivou kuchařku. Věřte, že kulaté narozeniny chcete něčím ozvláštnit, učinit z nich nezapomenutelný den. A právě šperk může tuto výjimečnost podtrhnout a pravidelně připomínat pocit štěstí a radosti, který vyvolal, když obdarovávaná poprvé otevřela krabičku a objevila ho.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ