Svítidlo do ložnice

osvětlení do ložnice

Vybírat svítidlo do ložnice je velmi obtížné. Světlo v ložnici by totiž nemělo být příliš prudké ani příliš slabé, v případě, kdy si chceme v posteli například číst. Prudké světlo bude zapříčiňovat problémy se spánkem a slabé světlo zase problémy se zrakem. Je dobré tedy zvolit od každého něco. Do ložnice ve které se kromě spánku budete také oddávat čtení knih, je dobré zvolit bodová světla v kombinaci s nástěnnými LED světly, které zastíníte stínítkem a budete si je moci nepolohovat podle svého gusta. Designéři našeho interiérového studia vám navíc velmi rádi pomohou s výběrem toho správného funkčního a také designového kousku. Naše elitní osvětlení jistě osloví každého.

Jaké svítidlo do ložnice je vhodné?

Do ložnice nikdy nevolte prudká světla, která mají například červenou či bílou barvu, připomínající denní světlo. Tato barva bude vašemu tělu vysílat jasné signály, že ještě není čas jít spát. Problémy se spánkem se tak dostaví velmi rychle. V ložnici bychom měli mít především stropní svítidlo, neboli bodové, které bude zpřehledňovat celou místnost a zároveň nebude dráždit naše oči ani spánek. Pokud máte potřebu si před spaním číst, jistě vás zaujmou nástěnná LED svítidla, která jsou nejen úsporná ale také funkční. Tato svítidla si můžete libovolně polohovat a tím pádem tak nerušit toho, jenž s vámi sdílí lože. Tuto kombinaci budete naprosto milovat. Pamatovat byste měli také na to, že do ložnice se hodí spíše měkká svítidla teplých barev.

LED svítidla v ložnici?

Výhody LED svítidel jistě každý dobře zná. Jejich úspora, dlouhá životnost a šetrnost k životnímu prostředí je naprosto nedocenitelná. Ovšem pokud se rozhodnete pro zvolení LED osvětlení do vaší ložnice, přistupujte k němu s velkou opatrností. V místnosti byste neměli mít více světla než je zdrávo. Příliš prosvětlená ložnice nevěstí nic dobrého. Tudíž volte spíše méně LED osvětlení a kombinujte ho s tím klasickým, které vám nebude dráždit spánek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ