Relaxace snů? Pořiďte si vůně do bytu!

vůně do bytu

Říkáte si někdy, že vám doma něco chybí? Především v chladných zimních dnech si nemůžeme dopřát omamnou vůni rozkvetlé louky. Přitom je dokázáno, že se člověk díky příjemné vůni lépe soustředí a má lepší náladu. Když přijdete po náročném dni domů, toužíte po hrnku kávy a relaxaci. Což takhle si ji ještě více okořenit vůněmi s relaxačními účinky, které vás uklidní a navodí skvělou atmosféru? Věřte, že existuje pestrá paleta kombinací.

Svíčky nebo čerstvé květy

Všechny měsíce roku se pyšní jinými vůněmi. Na jaře, podzim a v létě lze počítat s omamnými pachy živých květin. V zimě je výběr užší, byt provoní skořice, hřebíček anebo vonné tyčinky, aromasvíčky, aromadifuzéry, elektrické odpařovače či katalytické lampy. Pokud nemíníte do světa vůni příliš investovat, postačí vám svíčky hořící bezbarvým kouřem anebo modely z pravého včelího vosku. Představte si, že český trh zaplavily i elektronické svíčky hořící jen na pohled. Další variantou jsou bytové spreje, které se snadno nastříkají po interiéru. Určitě už jste slyšeli o vonných tyčinkách v podobě bambusových stébel doplněných vonnými bylinkami. Tyčinky nejenže úžasně voní, ale navíc zajistí hezkou bytovou dekoraci.

Voňavé prádlo raz dva tři

Říkáte si, že vám postačí kvalitní aviváž? Mnohým ano, ale vyzkoušejte také voňavé sáčky s bylinkami a semeny, které vydrží svěží i tři měsíce. Moderním řešením pro ovonění domácnosti jsou aromalampy, na jejichž dno se vkládá čajová svíčka a nahoru se kápne například esenciální olej. Dnes už pro někoho povinná výbava domácností, aromadifuzér. Dekorativní flakon je doplněn o vonnou esenci, která se pomalu uvolňuje po celém bytě. Difuzér lze dokonce i vypnout. Katalytické lampy si ihned zamilujete. Pyšní se originálním designem, nádherně voní a navíc dokážou ze vzduchu odstraňovat nežádoucí mikroorganismy. Nechte se ovládnout novinkami i stálicemi a pusťte do svého domu svěžest a harmonii.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ