Pánské svetry se zipem působí dobře

pánské svetry

Jakmile se trochu ochladí, přichází nejlepší doba, aby muži vytáhli pánské svetry a podobné teplé oblečení. Svetry kromě své zahřívací funkce vypadají velice dobře, takže s jejich pomocí můžete zaujmout okolní svět. Vybírat se dá z celé řady rozmanitých druhů svetrů. Jednu z možností představují pánské svetry se zipem, které se řadí k tradičnějším, avšak působí dobrým dojmem.

Pánské pulovry se dají dobře kombinovat

Pakliže máte v oblibě spíše rozepínání a zipy z nějakého důvodu nejsou vaším oblíbeným způsobem, jak se dostat do svetru, budou lepší variantou pánské svetry na knoflíky. Ani ty nevypadají vůbec špatně a řadí se k spíše tradičním druhům svetrů. O něco lepším dojmem mohou zapůsobit pánské pulovry, které se dají nosit společně s běžným oblečením, ale určitě si je můžete vzít na sebe i se společenskými kalhotami. Pulovry patří k nejelegantnějším typům svetrů.

Pánské svetry do véčka si neoblíbí každý

Kromě již zmíněných druhů vypadají velmi pěkně i pánské svetry do véčka. Ty ovšem nemají v oblibě úplně všichni, přestože na mužích častokrát vypadají nesmírně zajímavě. Svetry do véčka však vypadají poměrně pěkně a potvrdí to i většina žen. Pokud doposud nemáte jasnou představu, jaký ze svetrů vybrat, můžete klidně zvolit od každého jeden kus a postupem času je prostřídat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

1 komentář

  1. Bylo by dobré, kdyby v nabídce byly svetry, které se trochu podobají tomu habitu jako z Assassins Creed, škoda, že nejdou sehnat vůbec, ač se občas objevujou. 🙂
    Kdyby byly dostupnější nějaké vyloženě designerské kousky, taky by to bylo super.

ZANECHAT ODPOVĚĎ