Odstranění jizev – poradíme jak na to

strie

Jizvy jsou nedílnou součástí našeho života. Můžeme rozlišit hned několik jizev, které nás během našeho života mohou potrápit na kráse. Základními jizvami jsou jizvy, které nám na těle zůstanou po nějakém operativním zákroku a hyzdí tak naše do té doby ničím neposkvrněné tělo. Dále mohou jizvy v životě člověka potrápit po období dospívání, kdy někteří jedinci trpní nadměrnou uhrovitosti, tedy měli v období svého dospívání značné problémy s akné. Tyto jizvy se na obličeji mohou objevit jako pigmentové skvrny či rozšířené póry. Ovšem tyto jizvy, kterými se říká postakné, se mohou objevit hned v několika různých variantách u každého jedince. Dále se s jizvami, které hyzdí tělo, setkávají ženy po porodu či v období, kdy se u nich rapidně změnila váha směrem nahoru. V těchto případech tyto jizvy nesou název strie, které zaujímají hned druhé místo po nevábné celulitidě. Tyto atrofické jizvy se mohou kromě břicha a boků objevit také na prsou. Nikdy ovšem tyto strie nelze odstranit na vždy, ovšem odstratnění jizev na klinice v Praze, je může maximálně schovat na pozadí zdravé pokožky s téměř nerozeznatelnými niancemi. Jelikož jsou strie výsledkem mikrotraumatu kůže a jejího podkožního vaziva, je potřeba s tímto nepřítelem umět pořádně zatočit.

Jak se zbavit strií?

Jak již bylo řečeno, strií se nelze zbavit úplně. Ovšem dají se velmi dobře zamaskovat k nepoznání. Na odstranění strií se používají mezoterapie či laserové broušení CO2 laserem Deka. Tyto metody korekce strií vám vrátí zpět chuť vzít si v létě opět na sebe své oblíbené dvoudílné plavky. Ženy mají právo na to cítit se ve svém těle příjemné a to zejména po tom všem, co musí jejich tělo zažívat a jakým fyzikálním změnám musí odolávat. Například těhotenství, to krásné období v životě každé matky, může napáchat velmi velké a znatelné škody na ženské kráse.

Jak se zbavit jizev po akné?

Jizev, které vás potrápí během života a nesou nevábný název akné, se můžete zbavit též pomocí vyspělé technologie v oblasti estetické medicíny. Jak? Jednoduše. Léčba postakné totiž zahrnuje metodu již osvědčené mezoterapie, plazmové terapie a také metodu frakčního omlazení laserem. Mějte svou pokožku bez znatelných jizev a užívejte si ničím nerušeného života plného krásy. Tyto metody vás vašeho problému s akné zbaví jednou provždy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ