Nechat si poruchy erekce pro sebe? Hloupost!

poruchy erekce

U poruch erekce se ze všech stran na muže valí: Nestyďte se, promluvte si o svém problému s lékařem, řešení existuje. No jo, komu by se ale chtělo o natolik intimní záležitosti mluvit, že? Jenže základem úspěšného řešení problému je často konzultace s odborníkem, nejčastěji sexuologem, psychologem nebo praktickým lékařem. Pouze odborník totiž může odhalit pravou příčinu vašich problémů, kterou mohou různá cévní onemocnění nebo neurologické poruchy.

Je však přeci jen něco, čím si můžete pomoci sami, pokud nejsou potíže s erekcí nějak závažné? Vhodné je například upravit životosprávu. Klíčové je rovněž zbavení se stresu. Dnešní uspěchaná doba totiž mnohdy tlačí pouze na výkon a na nás a na rodinu zbývá už jen malý prostor. Je proto zdraví (a erekci) prospěšné, najít si činnost, u které si opravdu odpočinete. Pro někoho je to sport, někdo dá přednost lepení modelů či hraní s kapelou. Takovýto koníček může působit blahodárně. Dobré je i zmírnění pracovního vypětí. Rovněž můžete vyzkoušet volně prodejné prostředky jako je například Kamagra Oral Jelly.

A pokud nechcete jít hned k doktorovi, měli byste o svých problémech mluvit alespoň s partnerkou. Ať chcete nebo ne, váš problém se jí velmi dotýká a k jeho řešení můžete dospět možná nejsnáze právě společně. Jednou z možných příčin můžou být i psychické potíže, jako například depresivní nálady (nebo přímo indikované deprese), smutky, temné pocity. Často je právě zde zakopaný pes a příčina může ležet velmi hluboko ve vaší minulosti, aniž byste o ní vůbec věděli. A k jejímu odbourání dobře poslouží rozhovor s psychologem.

Nemluvením o problémech s erekcí sami sebe uzavíráte do bludného kruhu sebeobviňování z tohoto problému, který vede k dalšímu strachu a tím dalšímu selhávání v sexu. Neřešené problémy se budou stupňovat. Je potřeba překonat strach a svěřit se – to je ta nejschůdnější cesta k vyřešení problému.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ