Menstruační nepříjemnosti a jak na ně

menstruační bolesti

Trápí Vás problémy, které souvisí s menstruací a nevíte, co si počít? Já mám pro Vás pár zaručených tipů, které se Vám mohou hodit.

Tak jdeme na to!

Bolí Vás břicho? Na tento problém je vhodný bylinkový čaj. Nejlépe meduňkový či mátový. Úžasně Vás zklidní. Dále pak zahřívací polštářek nebo láhev s horkou vodou. Voda bříško zahřeje a bolest zmírní.

Náladovost? Tak tenhle problém ovlivňuje nejen Vás, ale také Vaše okolí. Hlavně, jestliže máte přítele či manžela. V době menstruace jsme více náchylné ke změnám nálad a muži z toho hned dělají vědu nebo si stěžují, že jsme na ně zlé a to bezdůvodně. Tenhle problém vyřeší třeba čokoláda. Obzvlášť v době, kdy se dostáváte do úzkostných či depresivních stavů nebo jste ve stresu.

Bolestná menstruace? Tak na tohle Vám může pomoct Akupresura. Na chodidlech najdete body, které souvisí s pánevní oblastí.

Máte návaly? V létě je tohle opravdu nepříjemná věc. Buď se zchlaďte nebo zahřejte. Také pomáhá nálev z listů malin.

Během menstruace by každá žena měla omezit přísun kofeinu a alkoholu. Kofein může menstruační bolest znásobit.

Nadýmá Vás? Pak zkuste banán, avokádo, oříšky nebo sójové potraviny.

Tip na závěr: Menstruaci můžete využít jako očistný rituál. Představujte si, že se při menstruaci zbavujete veškerého stresu, vzteku či jiné negativní energie. Hned Vám bude o něco lépe. Možná ne fyzicky, ale mentálně ano.

Věřím, že Vám tyto tipy menstruaci ulehčí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ