Lustr z plastových lžiček

Ať byste chtěli říct o plastových lžičkách cokoli, faktem je, že to je odpad, který my ani půda nepotřebujeme. Ve skutečnosti je velmi snadné umýt příbory a jednoduše je zbavit bakterií horkou vodou. Na druhou stranu ale všichni víme, že náš svět není dokonalý, lidé jsou líní, a když mají možnost, používají různé vynálezy, i když škodí našemu prostředí.

Je skvělé, že ekologické chování je čím dál tím víc v módě. Dokonce i dítě ví, co znamená recyklace. Upcyklace (proces přeměňování odpadového materiálu nebo nepotřebných produktů v nové materiály či produkty lepší kvality, pro zlepšení hodnot životního prostředí, pozn. překladatele) plastových předmětů je v současnosti opravdu populární. Lidé jsou si více vědomi, jak důležité je znovu využívat staré věci. Chtěli bychom, abyste se pokusili sehnat použité příbory, lahve, kelímky atd., a pak začali s nějakým kreativním projektem! Určitě vás nenabádáme, abyste kupovali více plastů.

Podívejte se na designéra Yaroslava Oleneva. Je dokonalým příkladem člověka, který ví, jak znovu využít věci a udělat z nich úžasné předměty pro každodenní použití. Dokonce zvítězil v kategorii „Ekologie a design“ v soutěži pořádané magazínem FutureNow roku 2010 a to právě se svým světlem ze lžiček. Rádi bychom vám tento projekt představili blíže, a pak se do něj třeba vrhnete. Najdete zde několik obrázků, s rozepsaným postupem každého kroku.

Co budete na lustr z plastových lžiček potřebovat

Nástroje:

  • lepící pistole
  • ostrý nůž
  • kleště

Potřeby:

  • plastové lžičky
  • žárovku s kabelem
  • velkou plastovou nádobu

Postup

  1. Připravte si všechny nástroje a potřeby, které potřebujete k vytvoření světla..

lustr z plastových lžiček

  1. Za použití nože ve dně plastové nádoby vyřízněte velkou díru.

lustr z plastových lžiček


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ