Konec března – nejvyšší čas vybrat si letní dovolenou!

Blíží se konec března a s ním také končí některé nabídky First Minute zájezdů. Sice se vám může zdát, že sotva skončila zima, ale pokud se podíváte z okna, tak zjistíte, že jaro a především léto se hodně rychle blíží. A tak cestovní kanceláře již nabízí velké množství zájezdů a k nim speciální nabídky za včasný nákup.

Jako každý rok nabízí zajímavou nabídku také cestovní agentura Invia. Nazývají ji Chytrá záloha od 500 Kč. V praxi to znamená, že si rezervujete určitý zájezd na léto a zaplatíte pouze zálohu od 500 do 2000 Kč. Má to samozřejmě několik výhod, ale také nevýhod. Asi největší výhodou je, že máte možnost vybrat si z velkého množství zájezdů, takže je velká pravděpodobnost, že najdete zájezd, který jste si vysnili. Dále získáte menší slevy dle zájezdu. Nevýhodou oproti Last Minute je nejistota, zda budete moci v daný termín odjet, což se bohužel také může stát.

Pokud tedy přemýšlíte, že byste v létě rádi vyjeli na svou cool dovolenou, neváhejte a využijte některou z nabídek First Minute. Já osobně doporučuji Chytrou zálohu od 500 Kč, jelikož se jedná o agenturu a nikoliv o cestovku, tak máte jistotu uskutečnění zájezdu i v případě krachu cestovky, máte širokou škálu možností zájezdu a dobrý klientský servis, který je podporován skvělým chatem, ve kterém vám agenti z Invie ochotně pomohou s výběrem dovči.

Jediné, co se mi na Invii nelíbí je hodně drahé cestovní pojištění, proto doporučuji podívat se na stránku Srovnejto, kde snadno najdete mnohem levnější cestovní pojištění.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ