Hurá na kolo – vstříc kondičce a sexy postavě

Přemýšlíte nad tím, jak vnést trochu změny do svých lehce nudných a stereotypních dní a rozvířit stojaté vody? Hledáte způsob jak zapracovat na své fyzičce, kondici a postavě? Nechcete si vyčítat sem tam nějaký ten kopeček zmrzliny nebo vychlazené pivečko? A co když si za příjemným zhřešením vyjedete na kole?

Přibližovadlo i úspora času

Kolo je skvělý pomocník, pokud potřebujete ušetřit čas a rychle se přemístit z místa na místo. Nebaví vás jezdit denně autem nebo se mačkat v městské dopravě – obzvláště v parném a propoceném létě? Tím pravým řešením, jak se rychle dostat z práce i do práce, obstarat si nákup, oběhat úřady i lékaře a to bez hledání parkovacího místa a čekání na zastávce, je pak kolo. Snadno vyzvednete dítko ze školky či školy a díky husté síti cyklostezek se nebudete muset bát o své zdraví v koloně aut.

Kouzlo rodinných výletů – kdekoli

Stýskáte si, že máte tak málo času pro společné chvíle s vašimi blízkými? Kolo je ideální odpovědí na otázku, jak utužit vztahy, poznat nová místa a společně okusit nové zážitky. Kola pro celou rodinu snadno naložíte díky nosičům na střechu auta, lehce se s nimi přepravíte i ve vlaku nebo ve vybraných autobusových spojích a můžete tak projet nejen naši republiku křížem krážem. Ať už jsou vaše děti malé, nebo odrostlejší, vždycky pro ně můžete vymyslet skvělý výlet na kolech – například do ZOO, ale klidně i na letní hudební festival. Překvapte sebe i své blízké. A s drahou polovičkou si večer můžete vyjet na romantickou projížďku třeba k rybníku – do batohu snadno schováte piknikovou deku, sekt i jahody.

Protáhněte tělo sobě i čtyřnohému příteli

Odhoďte své předsudky, že kolo a pes nejde dohromady. Jistě, chce to jistou dávku disciplíny a ne každý páníček a pes jsou schopni se jaksi „zkoordinovat“. Ale kde je vůle, je i cesta. Pokud pejska na běh vedle kola zvykáte postupně, nejlépe od štěňátka, bude to pro vás oba báječná změna. Zaručeně si oba vypěstujete zdravou závislost a bez večerní projížďky ve dvou zkrátka už neusnete.

Na věku opravdu nezáleží

Kolo, to není jen zábava dětí, frajeřinka mladých a přibližovadlo dospěláků. To své si v jízdě na kole najdete v každém věku. Jezdit klidně můžete šnečím tempem, nikdo vás přeci nehoní do rychlých jízd. Navíc i vy dříve narození si skvěle protáhnete ztuhlé tělo a procvičíte klouby. Nadýcháte se čerstvého vzduchu a dostanete se mezi lidi. Pokud se hůře pohybujete a ke své chůzi potřebujete i berle, kolo se může stát vaším velkým pomocníkem ve zvládání vzdáleností i nákupů – základem je samozřejmě dobrá stabilita a zdravotní doporučení. Jestliže máte od svého lékaře doporučenou rehabilitaci rotopedem, pak je kolo mnohem zábavnější, než šlapání doma před televizí.

Postavička k nakousnutí

Poslední bod, pro někoho však ten nejdůležitější. Ano, půjdeme teď z pravdou ven – kolo vám vykouzlí postavičku jako ze žurnálu. Chce to samo s sebou pravidelný trénink, ale výsledky se dostaví a nejeden mužský se otočí za zadečkem k nakousnutí a dámská část zase za vypracovaným pevným tělem jako z telenovely. Jízda na kole zpevní zádové svalstvo, paže, posílí dokonce břišní svaly a samozřejmě zadeček a stehna. Celulitidě můžete dát sbohem.

Na jednu drobnost si ale budete muset zvyknout – budete se cítit fit – fyzicky, ale i duševně. Pohled z kola je zkrátka jiný svět – tak nějak veselejší, barevnější a plný energie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ