Druhá míza v zapálených lýtkách

druhá míza

Seznamte se s Jaroslavem. Už pětadvacet let žije v manželství s Jolanou. Odrostlé děti vyletěly z jejich rodného hnízda studovat vysokou školu a Jaroslav si uvědomil, že je ještě příliš mladý na to, aby svůj život prožil jen těšením se na budoucí vnoučata. Zvláště pak, když k nim do práce nastoupila tak zajímavá žena jménem Leona. Panu Jaroslavovi se začala zapalovat lýtka a druhá míza mu zaklepala bez vědomí manželky na jejich dveře. Paní Jolana vůbec netušila, jaké myšlenky se jejímu muži honí hlavou a nadále žila v domnění, že mají celkem spokojené manželství. Sice si všimla, že více než dříve si Jaroslav hledí svého oblečení a dokonce, že se začal do práce pravidelně vonět, ačkoliv na to dříve obvykle zapomínal.

Slečna Leonka byla ve svém věku 39 let příliš dlouho slečnou a už ji tento stav přestal bavit. Proto po nástupu do zaměstnání rozhodila své sítě a začala lovit. Nejsnáze se na její udičku nechal nalákat právě Jaroslav. V padesáti vypadal ještě dost k světu, ani vlasy mu ještě nezačaly šedivět a až na malou nadváhu byl na něho ještě docela pěkný pohled. A tak slovo dalo slovo a z Jaroslava a Leony se stali vášniví milenci. Zatímco si Jaroslav užíval plnými doušky nového vztahu a o budoucnosti nijak nepřemýšlel, Leona měla vše naopak promyšleno do posledního puntíku. A dělala vše pro to, aby se zákonitou manželkou Jaroslavou stala ona sama a nahradila tak současnou paní Jolanu, což se jí nakonec podařilo. Jolana proti rozvodu manželství příliš neprotestovala, protože manželova nevěra ji citelně zasáhla. I Jaroslav byl nakonec rád, že rozvod proběhl bez velkých emocí. To však ještě netušil, jaké pozdvižení se spustí, až se Leona dozví o tom, že z Jaroslavovy výplaty bude více než celá její třetina odcházet na účty dvou Jaroslavových nezaopatřených dětí, které ještě studovaly vysokou školou.

Slečna Leona opravdu příliš nezajásala. Ba naopak se dá říci, že byla kvůli tomuto faktu celá rozladěná. Což dávala Jaroslavovi více než okatě najevo. Jejich vášnivá láska se najednou rozplynula jako pára nad hrncem a vztah dostal první trhliny, které nakonec způsobily, že svatba pana Jaroslava se slečnou Leonou se odložila na neurčito. Zanedlouho se Jaroslav s prosíkem objevil u dveří své první ženy Jolany, protože ho už přestalo bavit neustálé peskování od slečny Leony. A jestli si myslíte, že měl tento příběh happyend, tak se mýlíte. Žádný návrat ztraceného manžela se nekonal a pan Jaroslav zůstal sám jako kůl v plotě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ