Do třetice se to snad vyjde

žádost o ruku

O Radimovi vám většina lidí, kteří ho znají, poví, že je to fajn a milý kluk, který ale nemá příliš štěstí v lásce. Vlastně by to mohla být i pravda, kdyby… však posuďte sami.

Svou první žádost o ruku Radim vyslovil ve věku 24 let. Jolanu znal už dva roky, z toho rok společně sdíleli společnou domácnost. Celkem jim to klapalo, takže žádost o ruku byla jen logickým posunutím jejich vztahu o úroveň výše. Jolana přijala nabídku s radostí, od Radima byla starší o dva roky a na svatbu už tajně myslela pár měsíců. Přípravy na svatbu byly již v plném proudu a vše finišovalo ke svatebnímu dni, když Radim najednou zpomalil, ba co více, začal couvat. A čím více se blížil den D, tím více nabýval dojmu, že je něco špatně. Ale co to mohlo být? Radim si nebyl jistý, avšak stále ho hryzal pocit, že tu svatbu s Jolanou přeci jen poněkud uspěchali. Neuměl si najednou představit, že by se vyslovením slova „ano“ na radnici stal ženatým mužem. Jolana, která vycítila, že se něco s Radimem děje, na něho rázně uhodila a dozvěděla se krutou pravdu. Radim se ženit zatím vlastně nechce. Překvapená Jolana se tentkrát zmohla pouze na to, že dala Radimovi facku a odstěhovala se z bytu pryč.

Po čase se Radim přestěhoval do jiného města, kde se záhy seznámil s příjemnoui blondýnkou Lucií. Slovo dalo slovo a po několika společně strávených víkendech se sestěhovali do jedné domácnosti. A běžely měsíce, uběhl rok, dva. A vidíme Radima, jak s kyticí červených růží čeká na Lucii, až jí skončí její pracovní doba. Na jeho žádost o ruku Lucie odpověděla razantním „ne“. Ona se vdávat nikdy nechce. A pokud by se k takovému rozhodnutí někdy v daleké budoucnosti odhodlala, byl by Radim tím posledním, na koho by si jako na možného ženicha myslela.
„Proč tedy se mnou bydlíš?“ zeptal se Radim nechápavě.
„Protože platíš nájemné a jsi docela dobrý v posteli,“ odpověděla Lucie s klidem.
Jak dopadl tento Radimův vztah, asi uhodnete sami. Lucie se musela ještě téhož dne z Radimova bytu odstěhovat.

Nyní žije Radim sám. Vyjde mu žádost o ruku alespoň potřetí? Co myslíte? Nedávno se náhodou potkal s Jolanou, které utekl těsně před svatbou … Staré rány byly zapomenuty a oni dva si povídali jako staří známí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 100 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ